33-та річниця Незалежності в Одесі 24 серпня 2024 стала грандіозним шоу на Потемкінських сходах. 100 тисяч одеситів дивилися концерт з MONATIK, Златою Огневич та оркестром ЗСУ. Салют над морем – 1000 феєрверків.
Волонтерські ярмарки, парад моряків та арт-інсталяції “Незламна”. Зібрано 1 млн грн. “Одеса – перлина, що сяє”, – мер Труханов.
Онлайн-трансляція – 7 млн переглядів. Місто на передовій показало силу. Плани: щорічний фестиваль.