23.10.2021

ZIK заявив, що не співпрацює з Порошенком

Український телеканал «ZIK» заявив, що не співпрацює з Порошенком, і спростовує інформацію щодо замовних інтерв’ю, зокрема інтерв’ю з бізнес-партнером чинного президента Олегом Гладковським.

Про це йдеться на сайті телеканалу.

«Телеканал ZIK спростовує закиди щодо «тісної співпраці» з Адміністрацією Президента України, причиною яких став ефір програми Vox Populi з першим заступником секретаря Ради національної безпеки та оборони Олегом Гладковським», – йдеться у повідомленні.

28 лютого колишній журналіст «ZIKу» Олексій Братущак розповідав, що звільнився з телеканалу через тиск на редакційну політику з боку Адміністрації президента і серії замовних інтерв’ю-виправдань з фігурантами журналістських розслідувань із оточення Порошенка, зокрема у лютому – з Гладковським.

За словами Братущака, телеканал почав співпрацювати з Порошенком у серпні-вересні 2018 року.

Однак керівництво «ZIKу» вважає, що вибір глядачами Олега Гладковського як гостя є «зрозумілим і закономірним», адже бізнес-партнер президента став фігурантом справи про розкрадання армії цього тижня.

«Стосовно комерційної співпраці телеканалу ZIK не тільки з Блоком Петра Порошенка, а й з іншими політичними партіями, то розміщення матеріалів передвиборної агітації здійснюється виключно на підставі угод з кандидатами на Пост Президента України та за обов’язкового здійснення попередньої оплати використання ефіру каналу за рахунок коштів виборчого фонду кандидата», – зазначили на телеканалі.

Нагадаємо, кандидат у президенти Анатолій Гриценко розповів, що штаб чинного президента Петра Порошенка дав команду рекламним агентствам скасувати попередньо заброньовану зовнішню рекламу на квітень.