27.01.2022

Журналіст про схеми в «оборонці»: Пашинський і Гладковський – конкуренти по «розпилу»

Народний депутат Сергій Пашинський (фракція «Народний фронт») і екс-заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олег Гладковський – дві конкуруючі команди по «розпилу» коштів, передбачених на оборонно-промисловий комплекс.

Про це в інтерв’ю Liga.net заявив журналіст-розслідувач Денис Бігус, відповідаючи на питання про джерела інформації, яка лягла в основу серії сюжетів про корупційні схеми в «оборонці».

«Кудись зник Сергій Пашинський (з переліку можливих джерел – ред.). У перші 48 годин після публікації мені здавалося, що медіаспільнота більше схиляється до цієї версії, адже Пашинський і Гладковський – це конкуруючі команди по розпилюванню «оборонки», – сказав журналіст .

За його словами, ще була версія про айтішників з концерну «Укроборонпром».

«Він нібито був одночасно агентом ЦРУ і російського ГРУ, а потім злив мені. У мене є глибоке переконання, що всі учасники цих версій відверто мене ненавидять. Ну, окрім айтішника, думаю, він не існує», – зазначив Бігус.

Нагадаємо, журналісти-розслідувачі показали, як оточення Порошенка розкрадає сотні мільйони гривень, виділених на оборонно-промисловий комплекс України.