06.12.2021

Заявили про вбивства: між Нацкорпусом і СБУ спалахнув скандал

Лідер партії Національний корпус Андрій Білецький звинуватив президента Петра Порошенка у підготовці фізичного тиску або знищення націоналістів, в СБУ йому відповіли.

З таким звинуваченням Білецький виступив 11 березня на прес-конференції в агенції Інтерфакс-Україна, передає НАРОДНА ПРАВДА

“Я назову конкретні імена та прізвища. І хай подають до суду, бо я на 100% переконаний у цій інформації. Замовником цієї історії виступає Порошенко. Виконавцем виступає Віктор Юнусович Кононенко на псевдо “Латиш” … Він через такого собі Іллю на псевдо “Кочівник” відповідає за зв’язки з криміналітетом … Через цього Іллю “Кочівника” буде зроблено замовлення на кримінал – знищення або фізичний тиск керівників руху. Орденоносець Порошенка “Нарік” буде давати своїх бійців. Ми ці плани чудово знаємо”, – сказав Білецький.

Разом з тим, він заявив, що представникам Нацкорпусу “на це чхати”.

“Ми пройшли війну. Ми пройшли Майдан. Ми фронтовики і ветерани. І я би 10 разів подумав перед тим, як брати такі замовлення”, – сказав Білецький.

Також, за його словами, влада хоче знищити полк Азов.

“Ведеться активна розробка питання, як розпустити найкращий бойовий підрозділ, який зараз знаходиться на фронті і має за останні два місяці величезні досягнення зі знищення терористів і бронетехніки”, – заявив Білецький.

У СБУ відреагували на таку заяву Білецького.

“СБ України з подивом ознайомилась із заявою лідера партії «Національний корпус» Андрія Білецького про нібито підготовку СБУ до фізичного знищення лідерів цієї організації. Дуже прикро, що Народний депутат України, лідер Нацкорпусу Андрій Білецький дає можливість маніпулювати собою. Ми з нетерпінням очікуємо оприлюднення хоч якихось конкретних даних, на яких базуються ці надзвичайно серйозні звинувачення, які, після їх кваліфікації, повинні бути перевірені у рамках кримінального провадження з обов’язковим доведенням до громадськості його результатів”, – йдеться у заяві.

Нагадаємо, у суботу, 9 березня, активісти “Національного корпусу” разом  з ветеранами війни на сході прийшли на Майдан Незалежності у Києві, де провели акцію протесту через скандал із розкраданням в “Укроборонпромі”, до якого, за даними журналістів, причетне оточення президента Петра Порошенка.