22.10.2021

Власники авто на єврономерах анонсували нову масштабну акцію в Києві

У середу, 7 листопада, в Києві власники автомобілів з іноземною реєстрацією проведуть акцію протесту під Верховною Радою і заблокують урядовий квартал.

Водночас, власники автобусів і фур проведуть мітинг біля Міністерства інфраструктури, заблокувавши проспект Перемоги, повідомив керівник організації «АвтоЕвроСила» Олег Ярошевич у коментарі УНІАН.

«Акція протесту завтра буде тільки в Києві. Перша частина буде біля Міністерства інфраструктури. Там буде близько 300 автобусів, півсотні фур. Буде повністю перекритий проспект Перемоги. Ця акція почнеться о 7 ранку і закінчиться близько 8:30. З 9 ранку розпочнеться акція протесту автомобілістів на єврономерах біля Верховної Ради. Вони перекриють урядовий квартал», – розповів керівник організації «АвтоЄвроСила».

За його словами, в мітингу мають взяти участь від 10 до 30 тисяч машин. Ярошевич повідомив, що учасники протесту вимагатимуть звільнити главу «Укртрансбезпеки» Михайла Ноняка і прийняти законопроекти №8487 і 8488, які знижують акциз на розмитнення машин.

«Біля Верховної Ради ми будемо вимагати прийняти законопроекти №8487 і 8488, які знижують акциз на розмитнення машин. Прийняти їх з правками, а не в тому вигляді, в якому він вийшов з комітету», – пояснив керівник організації «АвтоЄвроСила».

Нагадаємо, в Києві активісти «АвтоЄвроСили» влаштували акцію протесту «Бойкот ціні на паливо».