27.01.2022

Вибори в Раду можуть зірватися: що сталося

Голова політичної партії “Слуга народу” Дмитро Разумков вважає, що дострокові вибори у Верховну Раду України можуть бути зірвані.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “1+1”, Дмитро Разумков заявив, що пережеребкування партій ставить під загрозу проведення дострокових виборів до Ради 21 липня.

На думку Дмитра Разумкова до зриву виборів може привести рішення суду про пережеребкування партій для визначення їх номерів у бюлетені.

“Насправді ситуація досить небезпечна. Тому що, наскільки мені відомо, частину бюлетенів уже надруковано – це 5 200 000 штук. Це означає, що витрачена частина бюджетних коштів, і це може призвести до зриву виборів”, – зазначив політик.

За його словами, для того, щоб передрукувати виборчі бюлетені, потрібно мати додаткові кошти, яких у бюджеті не передбачено.

“Я сподіваюся, що ще не пройдені всі інстанції і суд прийме зважене, збалансоване і законне рішення”, – заявив Разумков.

Перед цим апеляційний суд зобов’язав ЦВК провести нове жеребкування за участю всіх 22 партій на виборах в Раду.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Центральна виборча комісія виділила політичним партіям ефірний час для агітації на загальнонаціональних мовниках — Суспільне телебачення і Суспільне радіо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.