27.01.2022

У нього незрозумілий стиль, він може викинути, що завгодно, – Гвоздик про Нгумбу

Український боксер Олександр Гвоздик, який володіє титулом чемпіона світу за версією WBC в напівважкій вазі, розповів про майбутнього опонента француза Дуду Нгумбу.

Гвоздик підкреслив те, що француз фізично готовий пройти всю дистанцію поєдинку.

Читайте також: Гвоздик – Нгумбу: прогноз букмекерів

«Я бачив бої, які він проводив по 12 раундів і всі раунди дихає прекрасно, він не зменшує оберти, я не скажу, що він супертемповий, але 12 раундів проходить легко. Те, що йому 37 років – це не є його мінусом, зате у нього є досвід. Він не такий панчер, але він непогано захищається. У нього завжди є незграбні рухи, які завжди можуть зіпсувати картинку. Потрібно бути готовим до всього, він може викинути, що завгодно, коли завгодно.

Якби він ще й бив сильно – це було б однозначно його плюсом. Однак, відсутність удару – не робить його мішком. Він – непростий суперник, це його перший і останній титульний шанс, тому, я думаю, що хлопець дуже мотивований і буде віддаватися на всі 100%.

У нього своєрідний, незрозумілий стиль. Я не думаю, що він схожий на когось з минулих суперників. Може бути трохи на Мехді Амара. Знову ж таки, його мета і його тактика буде приблизно така ж, а стилі відрізняються. Я не думаю, що він буде відразу форсувати, він буде намагатися переграти мене, як це робив Мохаммед, з яким я, до речі, виглядав не найкращим чином. Тому для мене зараз буде певна відповідальність, щоб виправити ті помилки», – розповів Гвоздик.