09.05.2021

У Кличка стверджують, що ремонт сходів на Старокиївській горі обійшовся в 15 млн грн

Київська міська державна адміністрація (КМДА) витратила 15 млн гривень на реконструкцію сходів на Старокиївській горі, які вестимуть з Пейзажної алеї на Поділ – до урочища Гончарі-Кожум’яки.

Про це інформує прес-служба столичної держадміністрації.

За словами заступника голови КМДА Олександра Спасибка, сходи спроектовано як збірну монолітну залізобетонну конструкцію, також передбачено і виконано декоративні накладки зі зносостійкої й вологозахищеної термодеревини на сходинках.

Загальна ж вартість проекту реконструкції та облаштування всієї території частини туристичного маршруту становить 89,3 млн гривень.

Ремонт сходів є першим кроком у створенні Ландшафтного парку, в який входять сквери на Пейзажній алеї, схили Старокиївської гори, гір Десятинки, Щекавиці та Киселівки. Вона, запевняє КМДА, здійснюється в єдиному історичному стилі з проектами реконструкції Пейзажної алеї, Алеї художників та території біля Андріївського узвозу.

Як відомо, столична влада запланувала витратити на будівництво метро від станції Сирець до житлового масиву Виноградар 6,3 млрд гривень.