20.10.2021

Трамп гнівно розповів, про що він говорив з Путіним

Президент США Дональд Трамп заявив, що “не приховує нічого” про свої зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Настоящее время“.

За даними американської газети Washington Post, Трамп як мінімум одного разу – після зустрічі з Путіним в Гамбурзі в 2017 році – вилучив усі записи переговорів свого перекладача і наказав йому не розголошувати їхній вміст.

Газета також стверджувала, що в Білому домі відсутні записи зустрічі Путіна і Трампа в Гельсінкі влітку 2018 року – тоді президенти провели наодинці з перекладачами майже дві години. Після саміту Трамп заявив, що зустріч пройшла успішно і він готовий опублікувати деталі цих переговорів, якщо буде потрібно.

“Ну, ми поговорили, як всі президенти. Говорили про Ізраїль, його безпеку і про багато інших речах. Я нічого не приховую. Мені абсолютно все одно [публікувати записи чи ні]. Ну, це зовсім нерозумно”, – сказав президент журналістам Fox News.

Нагадаємо, глава передвиборної кампанії президента США Дональда Трампа Пол Манафорт збрехав слідчим ФБР про співпрацю з російсько-українським політичним консультантом Костянтином Килимником.

Раніше також повідомлялося, що соратник Манафорта Рік Гейтс зізнався в численних злочинах і отриманні грошей від українських замовників.

Крім того, російський опозиційний політик Костянтин Боровий засмутив Кремль прогнозом щодо нових санкцій США. За його словами президент США Дональд Трамп навряд чи зможе пом’якшити майбутні санкції, оскільки від нього мало що залежить.