12.05.2021

СПУ виключила Киву зі своїх лав і звинуватила Мін’юст у рейдерстві

У суботу, 27 січня, на спільному засіданні політради і центральної контрольної комісії Соціалістичної партії України було прийнято рішення про позбавлення Іллі Киви статусу голови і виключення його з лав політсили. Причиною рішення стала причетність Киви до спроби рейдерського захоплення партії.

Про це інформує УНІАН.

Повідомляється, що голова партії Петро Устенко заявив про незаконні дії чиновників Міністерства юстиції, а саме: фальсифікація документів, втручання в Держреєстр, зміна складу і структури політради СПУ.

«Щоб зірвати процес об’єднання лівих, 24 січня ввечері чиновники Мін’юсту сфальсифікували документи і викинули з реєстру всі керівництво СПУ на чолі з лідером партії Петром Устенком і підмінили склад політради, змінили структуру політради партії в цілому, змінили структуру органів і статут СПУ. Вони вирішили ввести в СПУ праворадикалів. Вони здійснили спробу рейдерського захоплення політсили», – заявив Устенко.

Глава СПУ впевнений, що цей факт має розслідувати НАБУ. Також заяву з вимогою розслідувати факт злому державного реєстру та внесення завідомо неправдивих даних буде подано в СБУ.

«Нам по дорозі зі справжніми ідеологічними побратимами, а не з рейдерами-праворадикалами, які користуються владою, щоб фальсифікувати документи і вкрасти владу. Справжні соціалісти не віддадуть бренд Соцпартії», – підкреслив Петро Устенко.

Нагадаємо, суперечки про захоплення Соцпартії і незаконне призначення Іллі Киви її головою тривають вже більше півроку. Соціалісти вказують на причетність до рейдерських дій Міністерства юстиції та міністра Петренка за підтримки Міністерства внутрішніх справ та міністра Авакова.