23.10.2021

Снігопади в Україні: обмеження на дорогах державного значення зняті

Станом на ранок четверга, 27 грудня, проїзд на дорогах загального користування державного значення забезпечений.

Про це повідомляє прес-служба «Укравтодору».

Зазначається, обмеження на трасі М-03 Київ – Харків – Довжанський в межах Полтавської області зняті. Проблемна ділянка на км 219 автодороги М-03, на якій утворився сніговий накат, оброблена протиожеледними матеріалами. Обмеження в русі по автодорозі Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь зняті.

Короткочасні обмеження в русі вантажних транспортних засобів в зв’язку з переметами спостерігалися на автодорозі М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине, км 151, Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь, км 290, але на 4:00 ранку вони були повністю зняті.

В «Укравтодорі» уточнили, що на даний момент рішення про заборону в’їзду в Полтавську область всіх видів транзитного транспорту залишається в силі.

Погодні умови стабілізувалися. На більшій території плюсова температура повітря, лише на сході 1-5 ° С, без опадів. Невеликий сніг спостерігається в східних і північно-східних регіонах і в гірських районах Карпат.

На більшості перевалочних ділянок опади у вигляді невеликого снігу. Температура повітря -1-3°С. Стан покриття в основному мокрий, місцями засніжений.