28.11.2021

Скільки коштує відновлення водійських прав онлайн: названа сума

Після того, як в Україні буде запущено новий онлайн-сервіс відновити водійське посвідчення можна буде всього за 201 гривню. Для того, аби замовити або відновити водійське посвідчення, потрібно буде зробити декілька кліків на будь-якому гаджеті.

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров, передає прес-служба МВС.

Loading…

“Наприклад, ви втратили документи. Що потрібно зробити? Потрібно мати електронний засіб ідентифікації вас, як громадянина, який може бути зіставлений інформації в реєстрах. Ви заходите в електронний кабінет водія, вказуєте, що ви втратили посвідчення, надаєте скан-копію медичної довідки про те, що у вас немає протипоказань. Потім обираєте, де вам буде зручно забрати водійське посвідчення, платите 201 гривню і вам приходить повідомлення про те, що можете забрати його в будь-який зручний час”, – сказав він.

Як відомо, електронний кабінет водія (ЕКВ) – це онлайн-сервіс, який надає всю актуальну інформацію про ваш транспортний засіб, а також можливість скористатися деякими послугами сервісних центрів МВС онлайн.

Він запрацював у грудні минулого року. Авторизуватися в ЕКВ можна з допомогою КЕП, BankID або MobileID.

Користувачі ЕКВ можуть дізнатися інформацію про своїх водійському посвідченні і транспортних засобах, перевірити історію штрафів та оплатити їх.

Також в ЕКВ можна зареєструватися у електронній черзі на отримання послуг у сервісних центрах МВС, замовити безкоштовну або платну послугу перевірки транспортного засобу за його VIN-кодом та індивідуальний номерний знак.

Нагадаємо, у листопаді Кабмін ухвалив постанову, яка розширює можливості водіїв і дає можливість відновлювати втрачені або вкрадені водійські права онлайн.