27.01.2022

Щоб боротися за уми українців на Донбасі: Зеленський створює російськомовний телеканал

Команда президента Володимира Зеленського планує створити в Україні державний російськомовний телеканал, який буде транслюватися на весь світ.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко розповів в інтерв’ю агенції Інтерфакс-Україна.

За його словами, такий канал потрібен, щоб в України була можливість боротися і за уми українців на окупованих територіях Донбасу і Криму, й за уми росіян на території РФ.

Як повідомив Тимошенко, вже продуманий варіант запуску українського російськомовного каналу, яким ми зможемо покривати російськомовне населення в усьому світі.

За його словами, у команді президента Володимира Зеленського планують, щоб це все-таки був державний канал.

Оточення Володимира Зеленського вважає доцільним утримувати цей телеканал у державній формі власності. “Але ми домовляємося з приватними каналами про передачу прав на використання їх найбільш класного контенту”, – пояснив Тимошенко.

За його словами, держава буде підтримувати Суспільне телебачення, але воно повинне виходити на певні показники ефективності у своїй роботі.

Нагадаємо, у новому українському уряді планується створити ще й нове міністерство — гуманітарної політики. Базу нового міністерства складуть міністерство культури, молоді і спорту, міністерство інформаційної політики. Заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко, розповів, що планується стратегічне об’єднання міністерств: «Ми вважаємо, що повинна бути не просто інформаційна стратегія – мова йде про великий гуманітарній сфері. Зараз напрацьовується стратегія щодо об’єднаного міністерства, куди увійдуть міністерства культури, молоді і спорту, інформаційної політики».

Раніше повідомлялося, що на думку експерта, Зеленський може піти. Він також розповідь про плани Путіна на рахунок президента України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.