22.10.2021

СБУ провела обшуки на «Буковелі» у зв’язку з критикою його засновника на адресу Порошенка

Співробітники Служби безпеки України провели обшуки на «Буковелі» у зв’язку з критикою засновника курорту Олександра Шевченка на адресу діючої влади.

Раніше Шевченко оприлюднив ролик з критикою чинного президента Петра Порошенка, після чого на «Буковелі» почалися обшуки, говориться в сюжеті програми «Гроші», передає УНІАН.

Крім того, засновник «Буковеля» заявив про свій намір брати участь у виборах президента. Наразі він входить в десятку лідерів президентських перегонів.

«Таким чином, прибуття сотень співробітників СБУ в «Буковель» – це, ймовірно, не справа якогось неякісного асфальту, який насправді, як переконалися журналісти, хороший. Справжня причина – банальне бажання за допомогою СБУ натиснути на занадто відвертого сміливого конкурента Порошенка Олександра Шевченка», – йдеться в програмі.

Нагадаємо, Служба безпеки України ініціювала перевірку телеканалу NewsOne за, на їхню думку, «систематичне використання кліше радянської пропаганди… в контексті, направленому на інспірації деструктивних настроїв в українському суспільстві та формування спотвореної думки про події в Україні».