22.10.2021

Садовий зменшив шанси Гриценка на другий тур, об’єднавши «Самопоміч» з «ДемАльянсом» – політолог

Лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий зменшив шанси лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка на другий тур президентських виборів, уклавши угоду про об’єднання з політсилою «Демократичний альянс».

Таку впевненість висловив у коментарі інтернет-виданню UA1 політолог Олексій Якубін.

Як повідомлялося, партія «Самопоміч» днями уклала союз із партією «Демократичний альянс», що стало передумовою для висунення спільного кандидата у президенти. Ним став Андрій Садовий.  

Як зазначив експерт, міський голова Львова хоч і не здатен серйозно втрутитись у боротьбу, але може суттєво нашкодити амбіціям одного з лідерів президентських перегонів Анатолія Гриценка.

«Для Гриценка це становитиме певні труднощі, бо в нього не дуже розвинена партійна структура на місцях. На президентських виборах це дуже важливо. До того ж, виходить, що на електоральному полі Гриценка вже є кілька схожих за типажем кандидатів. Наприклад, той же Роман Безсмертний», – розповів Олексій Якубін.

Раніше Анатолій Гриценко звертався до Андрія Садового із закликом об’єднатися перед майбутніми президентськими і парламентськими виборами.