26.10.2021

Розірванням договору про дружбу з Росією АП буде виправдовувати воєнний стан – політолог

Політолог Олексій Якубін вважає, що у чинного президента Петра Порошенка вичерпався список тем, які можуть розташувати українців до особистості глави держави напередодні виборів у 2019 році.

У коментарі для golos ua політолог зазначив, що розірвання договору про дружбу з Росією варто розглядати з точки зору антиросійського піару, на якому Порошенко будує свою виборчу кампанію.

«Тому що для того, щоб призупинити дію цього договору, не потрібне рішення Верховної Ради України. І до цього самі спікери Банкової говорили, що вони пишуть якусь ноту з боку Кабміну і для цього рішення Ради не потрібно було. А то, що проводили це через Раду, це говорить тільки про те, що Порошенко хоче нагадати: дивіться, я знову витягаю цю «антиросійську карту», – пояснив Якубін.

На його думку, розірванням договору про дружбу з Росією Адміністрація президента буде виправдовувати введення воєнного стану в 10 областях України.

«Але що важливо: ми бачимо, що більшість громадян України не розуміє, навіщо це треба було робити зараз, за 4 місяці до виборів, тим більше, що це породило й відповідну реакцію в світі. Ми бачимо, що в світі недовірливо ставляться до цих сигналів Банкової», – резюмував політолог.

Нагадаємо, в соціальній мережі Facebook з’явилося фото Порошенка і його дружини Марини з дітьми в супермаркеті.