25.10.2021

РНБО продовжила заборону в’їзду для чоловіків-росіян

Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) продовжила заборону на в’їзд до країни чоловіків – громадян Російської Федерації віком від 16 до 60 років, незважаючи на закінчення терміну дії воєнного стану.

Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, інформує прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

За його словами, зважаючи на складну безпекову ситуацію, всі органи системи МВС продовжують працювати у посиленому варіанті несення служби.

«В тому числі, рішенням РНБО продовжено дію обмежувальних заходів Держприкордонслужби щодо в’їзду до України чоловіків – громадян Росії», – заявив Яровий.

Він також зазначив, що з початку введення воєнного стану не допущено в’їзд на територію України 1 616 громадян РФ, у тому числі в областях, де діяв воєнний стан – 866 осіб. Російською стороною повернуто 351 громадянина України.

Нагадаємо, дію воєнного стану, запровадженого в 10 областях України після захоплення Росією українських кораблів та моряків у Керченській протоці, було припинено 26 грудня.