29.01.2022

Прокуратура розслідує справу про державну зраду 4 тисяч правоохоронців

Прокуратура Автономної Республіки Крим розслідує кримінальні провадження про державну зраду щодо понад 4 тисяч правоохоронців, які перейшли на бік Росії, повідомило УНН.

За словами заступника прокурора АР Крим Миколи Іванця, слідчі наразі здійснюють досудове розслідування у 123 кримінальних провадженнях за фактами державної зради.

«Під час досудового розслідування встановлено штатну чисельність 18 правоохоронних органів, які працювали на території Автономної Республіки Крим та у місті Севастополі до окупації півострову, яка складає близько 18 600 осіб», – сказав Іванець.

Прокурор зазначив, що наразі слідчий відділ прокуратури встановив повні ідентифікаційні дані щодо більше 9 тис. осіб, з яких понад 4 тисячі правоохоронців з різних відомств.

Також Іванець заявив про необхідність покращення співпраці прокуратури зі співробітниками СБУ та ДПСУ. Зі Службою безпеки проблеми виникають в частині встановлення осіб, які перейшли на роботу до російської влади та вчинили державну зраду. З прикордонниками у відомства є проблеми з відомостями про перетин громадянами державного кордону України та адміністративної межі з Кримом.