22.10.2021

 Зараз поліцейські проводять невідкладні слідчі дії з метою збору доказової бази щодо причетності саме цієї особи до вказаного злочину.

Про це перший заступник Голови Нацполіції – начальник кримінальної поліції повідомив сьогодні, 3 серпня.

За словами, В’ячеслава Аброськіна, одразу після того, як було скоєно напад на жінку, за рішенням керівництва Нацполіції до Херсону направили спеціальну групу. До її складу увійшли досвідчені працівники Головного слідчого управління Нацполіції та оперативники Департаменту стратегічних розслідувань.

Спільно з працівниками поліції Херсонщини вони здійснювали комплекс оперативно-розшукових та слідчих дій.

«Результатом проведення комплексу оперативно-розшукових слідчих дій стало встановлення та затримання саме в цей час особи, яка обґрунтовано підозрюється в скоєнні злочину відносно чиновниці Херсона. Зараз здійснюються невідкладні слідчі дії з метою збору необхідної інформації, доказової бази. Більш детальну інформацію ми зможемо надати трохи пізніше після проведення необхідних слідчих дій», – наголосив В’ячеслав Аброськін.

Нагадаємо, потерпіла від нападу в Херсоні погодилася співпрацювати з поліцією. Також поліція надала охорону чиновниці Херсонської міськради, на яку було здійснено напад.  Облитій кислотою херсонській активістці Катерині Гандзюк роблять операцію в Києві.

«Аргумент»