22.10.2021

Пашинський безпосередньо причетний до розстрілів на Майдані – юрист

Голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, депутат від «Народного фронту» Сергій Пашинський прямо причетний до вбивств активістів Євромайдану в лютому 2014 року.

Про це повідомив адвокат екс-президента Віктора Януковича Віталій Сердюк в ефірі телеканалу NewsONE.Адвокат зазначив, що є низка фактів, які підтверджують причетність Пашинського до розстрілів мирних громадян. За його словами, ці факти планувалося долучити до матеріалів справи 7 лютого, коли адвокатів екс-президента силою виштовхали із Печерського суду.

«Це була не одна гвинтівка, це були десятки гвинтівок, марки СКС, які роздавалися особисто Пашинським снайперській групі вранці 20 лютого 2014 року. Цей матеріал задокументований захистом і буде, як тільки ми знову потрапимо в справу Майдану, долучений до справи», – заявив Сердюк.

Як відомо, раніше нардепа Сергія Пашинського, а також голову Верховної Ради Андрія Парубія та генпрокурора Юрія Луценка, звинуватив у вбивствах на Майдані президент-утікач Віктор Янукович.

Колишній виконувач обов’язків міністра оборони Ігор Тенюх, своєю чергою, назвав Пашинського одним із ініціаторів рішення про виведення українських військ з Криму без опору окупаційним силам РФ.