22.01.2022

Новообрана депутатка від партії Вакарчука показала свої апартаменти

П’ятий номер у списку партії “Голос”, 33-х річна Олександра Устинова продемонструвала свої апартаменти у Києві та показала фото своїх пухнастих улюбленців.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на 24 канал.

Новообрана депутатка Олександра Устинова освіту політолога здобула у Києво-Могилянській академії. До початку Революції гідності вона працювала у бізнесі, після вирішила приєднатися до команди Центру протидії корупції. Однак і до Євромайдану вона приділяла волонтерству вільний від роботи час:  і в зоозахисних організаціях, і в пацієнтських.

Торік Олександра Устинова  перемогла у конкурсі на десятимісячну програму для лідерів у Стенфорді. За нею у США поїхав її чоловік, який і зараз там, через роботу.

З навчання новообрана депутатка повернулась раніше, бо вирішила приєднатися до партії “Голос” як волонтер, однак їй запропонували місце кандидата.

Новообрана депутатка від партії Вакарчука показала свої апартаменти
Партія “Голос”

Оселя Олександри Устинової та її чоловіка затишна і світла. Квартира обставлена квітами та елементами декору, які придають їй особливу атмосферу.

Окрім милих елементів декору, в очі одразу кидаються іграшки для тварин, тому стає зрозуміло, що в оселі є домашні улюбленці. Щасливими членами родини виявилися кіт та пес, яких Олександра з чоловіком вивезли к окупованого Луганська. Їхні попередні власники збиралися іммігрувати.

“Всі казали, ми готові собачку забрати, а от старого котика не треба. Закінчилось тим, що я прийшла додому, кажу: “Пам’ятаєш, Льоша, ти хотів котика? Він каже: “Ні, щось підозріло”. Кажу: “З котиком ще й собачка йде, але котик класний”, – пригадала Олександра.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що смс-кривдником лідера партії “Голос” Вакарчука виявився депутат від партії Порошенка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.