06.12.2021

Новий бранець Кремля: в РФ затримали українського водія автобусу

У Міністерстві іноземних справ заявили про нового в’язня Кремля. Ним став водій рейсового автобуса Вінниця – Москва Олег Чабан.

Як повідомив адвокат українця Юрій Білоус, Олег був затриманий в Брянській області 19 травня цього року, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Він звинувачується в контрабанді та незаконному перевезенні зброї, яку було знайдено посеред пасажирського багажу. Але мій підзахисний цю зброю в Україні не приймав, документів на перевезення нікому не давав, на кордоні нікуди нічого не ховав. Щоб звинувачувати у злочині потрібен бути умисел. У цій ситуації ніякого умислу немає», – зазначив адвокат.

За словами дружини в’язня Наталії Чабан, Міністерство іноземних справ не надто сприяє звільненню українця.

«Ми звертались і в Міністерство іноземних справ, але ніякої реакції за цей час від них не надійшло», – розповідає жінка.

Натомість заступник директора Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич заявив, що Міністерство забезпечує консульський захист. Він звинувачує саме російську сторону в затягуванні справи.

«Посольство України в Росії отримало повідомлення про затримання нашого громадянина 27 червня. Хоча фактична дата затримання – 19 травня», – зазначив він.

Як повідомлялося раніше, у Москві, 11 липня, поліція затримала на вокзалі провідника з Рівного Сергія Бугайчука, якого підозрюють в продажі зброї.

Свежие новости: