02.12.2021

На окрузі Пашинського зникла людина, яка підшукала нардепу «клонів» на вибори

У Коростені Житомирської області на окрузі, по якому до парламенту балотується народний депутат Сергій Пашинський (фракція «Народний фронт»), безвісти зник 23-річний місцевий житель Ілля Обиход – колега одного з однофамільців депутата, який напередодні знявся з виборів.

Про це пише видання Страна з посиланням на родичів та знайомих зниклого хлопця.

Вони стверджують, що до зникнення Іллі Обихода причетна охорона Сергія Пашинського.

«Коли депутат Пашинський виставив свою кандидатуру на вибори, один з місцевих – Андрій Кисиленко попросив Іллю підшукати однофамільців депутата, щоб виставити їхні кандидатури. За кожного однофамільця йому пообіцяли по 500 доларів. Ілля допоміг, «підігнав» відразу двох місцевих – Сергія Пашинського і Івана Пашинського. Тим більше, що останній був його колегою по роботі», – розповів один зі знайомих Іллі.

За його словами, хлопець отримав за це обіцяні гроші, але після цього «почався жах».

«Товариша Іллі по роботі – Івана Пашинського викрали якісь люди. Запхали в машину, вивезли до лісу, сильно побили і змусили копати могилу. Іван зізнався тим, хто його бив, що брати участь у виборах його вмовив Ілля. Це було 24 або 25 червня. А вже 28 червня пропав сам Ілля… Не виключено, що його вже вбили», » додав знайомий зниклого хлопця.

Подібні звинувачення у причетності депутата до викрадення людей висувало й керівництво захопленої людьми Пашинського Житомирської кондитерської фабрики «ЖЛ».

Як відомо, на початку 2016 року власність Ігоря Бойка – Житомирську кондитерську фабрику «ЖЛ», вартість якої оцінили в 100 млн доларів, було захоплено спецназом поліції. Американський бізнесмен вважає такі дії незаконною експропріацією приватної власності та подав позов до Міжнародного комерційного арбітражу у Гаазі.

Першим кроком у підготовці рейдерського захоплення кондитерської фабрики було викрадення юриста ТДВ «ЖЛ» Олександра Петренка. У полиции до сих пор нет никакой информации о местонахождении юриста.

Свежие новости: