27.11.2021

На Львівщині судять чоловіків, які ухилялись від сплати аліментів

Чоловіків, які не сплачували аліментів та ухилялись від призначеного покарання, судять на Львівщині.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Львівської області.

«За процесуального керівництва Радехівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальних провадженнях стосовно двох осіб, які злісно ухиляються від виконання суспільно корисних робіт (ст.389-2 КК України), які їм суд призначив за несплату аліментів», – йдеться у повідомленні.

У прокуратурі зазначають, що двоє жителів Бродівщини взагалі не сплачували аліментів неповнолітнім дітям, в зв’язку із чим судом накладено на них адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт. Проте, такі заходи впливу не подіяли, оскільки порушники продовжували ухилятись від покарання.

«Досудове розслідування у розпочатих кримінальних провадженнях завершено, а обвинувальні акти скеровано до місцевого суду. За результатами їх розгляду, стосовно одного із боржників судом вперше на Львівщині постановлено обвинувальний вирок – зловмисника засудили умовно. Якщо упродовж випробувального строку чоловік скоїть правопорушення, то потрапить до в’язниці. Стосовно іншого обвинуваченого справа ще перебуває на розгляді в суді», – повідомили у прокуратурі.