30.11.2021

Легенда «Ласкового мая» Юрій Шатунов переніс екстрену операцію

Зірка 90-х Юрій Шатунів був терміново прооперований в одній з московських клінік.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це “КП” повідомив продюсер Юрія Шатунова Аркадій Кудряшов.

Видання повідомляє, що Шатунів відчув нездужання під час недавнього гастрольного туру. Співак скаржився на гострий зубний біль. Виявилося, Шатунов напередодні застудився, переніс хворобу на ногах, що “вилізло” у вигляді ускладнень – зубним болем.

Перед концертом в Новоросійську співака оглянули лікарі, але він прийняв рішення і далі виступати. Гастрольний тур пройшов завдяки десяткам антибіотиків і знеболюючих. В результаті, коли 45-річний Юрій Шатунов повернувся до Москви, він був госпіталізований в одну з клінік. Після огляду лікарів, його почали готувати до екстреної операції.

За словами Кудряшова, в лікарні Юрію Шатунову зробили рентген, виявилося, що почався запальний процес лівої гайморової пазухи.

“У лікарні Юрій, за прогнозами лікарів, пробуде ще тиждень. А потім перейде до наступної клініки, видаляти цей злощасний зуб, з якого почалося запалення. Слава Богу, що все зробили вчасно, спасибі лікарям”, – розповідає Кудряшов.

Нагадаємо, 17 листопада 2018 року помер один з колишніх вокалістів гурту «Браво» – Євген Осін. Найбільш відомі пісні у виконанні Осика: «Добрий вечір, Москва!», «Плаче дівчина в автоматі», «Портрет роботи Пабло Пікассо».

25 червня 2019 ріка в одній з московських лікарень помер лідер гурту «Високосный год» Ілля Калінніков. Йому було 46 років. Найбільш відомі його пісні: «Тихий вогник», «Метро» і «Краща пісня про кохання».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.