17.10.2021

Гройсман заявив, що йому не подобається «показуха» в боротьбі з корупцією

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що вибіркове правосуддя і показуха в системі боротьби з корупцією підриває не лише ідеологію цією боротьби, а й довіру до антикорупційної інфраструктури загалом.

Про це він сказав в ефірі телеканалу ВІТА, повідомляє прес-служба уряду.

За словами Гройсмана, уряд зробив чимало, щоб значно звузити саму природу корупції – шляхом введення прозорої системи повернення ПДВ, запровадження механізмів децентралізації та широкого використання системи держзакупівель ProZorro.

Уряд, стверджує прем’єр, знищує схеми на митниці, проводить реформу державної служби. Нині, наголосив Гройсман, важливо, щоб запрацював Антикорупційний суд, були реальні вироки.

«Але я проти вибіркового правосуддя. Я проти того, коли не карають за злочин, а визначають жертву, потім придумують злочин. Ця показуха підриває довіру до всієї системи. Важливо, аби антикорупційна інфраструктура почала працювати і повертати довіру громадян», – додав глава уряду.

Раніше повідомлялося, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман не має наміру скасовувати підвищення тарифів на газ для населення.

Свежие новости: