24.07.2021
Дубневич Ярослав

Дубневич: У 2018 році на безпеку дорожнього руху виділять мільярд

Державнапрограма з безпеки дорожнього руху у наступному році буде профінансована більше ніж на  1 млрд грн.

Про це заявив очільник Комітету Верховної Ради України з питань транспорту Ярослав Дубневич на І Міжнародному конгресі з питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Успіхом Верховної Ради у 2016 році можна вважати прийняття закону про створення спеціального Дорожнього фонду України, згідно з яким буде забезпечене фінансування державної програми з безпеки дорожнього руху у розмірі 5% від наповнення цього фонду. За нашими підрахунками, це в 2018 році складе більше 1 млрд грн, у 2019 році — близько 2 млрд грн, і починаючи з 2020 року — понад 5 млрд грн на безпеку», — підкреслив Ярослав Дубневич.

За словами Дубневича, дуже важливо, що громадськість активно долучається до формування держполітики у сфері БДР.

«Хочу також наголосити на тому, що ще важливо зробити, на мою думку, для безпеки дорожнього руху в Україні. Це, зокрема, розробка і затвердження Міністерством внутрішніх справ технічного регламенту, що стосується відеофіксації, це дуже важливо… І також це створення окремого незалежного агентства з безпеки дорожнього руху України», — додав голова транспортного комітету ВР Ярослав Дубневич.

Дивіться також:

Ярослав Дубневич, голова Комітету з питань транспорту
Тема: Тематичний день у ВР. Питання транспорту