24.01.2022

Дощова осінь: синоптики засмутили прогнозом погоди на завтра

Завтра, 4 вересня, практично по всій Україні дощі з грозами і суттєве похолодання.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Український гідрометеорологічний центр.

Погода в Україні 4 вересня

Згідно з прогнозом синоптиків, температура повітря подекуди опуститься до 19 градусів. Найхолодніше буде на заході країни: 19-22 градуси. У центральних областях буде 20-24 градуси. На півночі 21-25 градусів. На півдні 22-26 градусів (у Херсоні до 29). На сході і південно-сході поки не холоднішає, там до 29 градусів.

Не доберуться до сходу і південного сходу і опади. Дощі з грозами очікуються на заході, центрі, півночі та півдні країни (крім Херсона та анексованого Криму).

Окремо в Українському гідрометеорологічному центрі відзначають, що з 4 по 6 вересня в Україні, крім більшості районів західних областей, збережеться надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Дощова осінь: синоптики засмутили прогнозом погоди на завтра

Дощова осінь: синоптики засмутили прогнозом погоди на завтра

Як повідомляла раніше синоптик Наталка Діденко, 4 вересня в Україні відчутно похолодає. За її словами, на північ, захід, у центральні області (до Одеської області) прорветься смуга низької температури повітря. Вдень очікується тільки 17-24 градуси, місцями і нижче. Наталка Діденко також прогнозує дощі: «Похолодання принесе атмосферний фронт. Він принесе дощі, на Правобережжі».

Фахівці повідомляють, що серпень став найбільш сонячним і посушливим місяцем літа — на всій території України панувала сильна посуха. Середньодобова температура повітря протягом третьої декади в північних областях знаходилася в межах 20-22 °С, на сході — плюс 22-23 °С, на заході — 21-23 °С, у південних областях — 25 °С, у Центральних областях коливалася від 22 до 23 °С.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.