22.01.2022

ДБР затримало поліцейського на хабарі на Рівненщині

Державне бюро розслідувань (ДБР) затримало патрульного поліцейського в Рівненській області під час отримання хабара в розмірі 2 тис. доларів.

Поліцейський вимагав у громадянки 2 тис. доларів за вплив на прийняття слідчим поліції рішення про закриття кримінального провадження щодо її сина, йдеться у повідомленні ДБР.

У повідомленні йдеться про те, що на Рівненщині затримано патрульного під час отримання ним 2 тис. доларів.

Слідчі територіального управління ДБР, розташованого в Хмельницькому, задокументували факт вимагання та отримання неправомірної вигоди поліцейським батальйону Управління патрульної поліції в Рівненській області. Відбулося затримання міліціонера в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу.

Розпочато розслідування за фактом прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 369-2) Кримінального кодексу.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Рівненського гарнізону Західного регіону. Оперативний супровід – Рівненське управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України. У разі доведення провини міліціонеру загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, з моменту запуску патрульної поліції за тяжкі або систематичні дисциплінарні правопорушення звільнили 230 співробітників.