17.05.2022

Черговий псевдо-патріот Дмитро Снєгирьов відпрацьовує завдання Кремля

Черговий псевдо-патріот Дмитро Снєгирьов відпрацьовує завдання КремляЯк стверджують знавці, люди діляться на два типи: ті, хто бачать стакан наполовину порожнім, і навпаки. І песимістів, як виявляється, в нашій країні набагато більше. Це та когорта людей, які у всьому бачать щось погане і догодити їм навряд чи вдасться, що не роби. Але якщо по суті, в демократичній країні це справа кожного, бути песимістом чи оптимістом, то для громадських діячів, особливо тих, хто ще й віднайшов в собі талант аналітика та політичного оглядача, постійний негатив та критика, не підтверджена реальними фактами — це злочин!

На днях СБУ оприлюднили аудіозапис розмови Пушиліна, які підтверджують його причетність до ліквідації колишнього голови «ДНР» Захарченка. Сьогодні переглядаючи новини, на очі попався коментар пана Дмитра Снєгирьова каналу «112». Ну по-перше, нагадаю, якщо хтось забув, що одіозний телеканал — це прямий рупор Кремля, який без жодних намагань завуалювати свою приналежність до роботи на російський уряд висвітлює інформацію в Україні вигідно для Росії. По-друге, коментатор, якого представили політичним оглядачем (з яких пір?!), викликав не менші сумніви, ніж телеканал, на якому він виступив. Пан Дмитро Снєгирьов очолює громадську ініціативу «Права сторона», яка по документах — благодійний фонд, а по суті — прикриття для агентів Кремля. Луганчанин з націоналістичними поглядами в своїх заявах не прямо підтримує Росію, але критикує будь-які заходи чинної влади і взагалі проти європейського курсу розвитку країни.

А сьогодні він звинуватив і правоохоронні органи. За його словами, якби СБУ раніше оприлюднила розмови, то, тільки вчитайтесь, ЗАХАРЧЕНКА МОЖНА БУЛО ВРЯТУВАТИ!!! На думку Снєгирьова — смерть Захарченка — це дуже погано!!!

Демократія звісно передбачає вільне висловлення думки, але пропагандистська діяльність на благо ворога, який завдає і фізичних/матеріальних збитків, це вже не свобода слова — це тюрма, в яку, надіюсь, Снєгирьов скоро загримить!

Джерело — Julia Mychalyk