25.10.2021

Це я малорос? Зеленський у Миколаєві влаштував нову суперечку – відео

Президент Володимир Зеленський влаштував нову суперечку з чиновниками. На цей раз – з головою Миколаївської облради Вікторією Москаленко, яка під час президентської кампанії називала його «малоросом».

Зеленський 17 липня з робочою поїздкою відвідав Миколаївщину. Там під час візиту на Миколаївський суднобудівний завод, одна з журналісток запитала президента, чи писали йому заяви на звільнення місцеві керівники, які були його опонентами під час президентської кампанії, пише місцеве видання «Новости N«.

Вам буде цікаво: «Ви хочете нас построїти?» – «Самі розбирайтесь»: Зеленський знову посперечався з чиновником

У цей час біля глави держави стояла глава обласної ради Вікторія Москаленко, яка під час президентських виборів у коментарях в Facebook назвала його «малоросом» і закликала зняти свою кандидатуру з виборів.

«Я взагалі нормально ставлюся до критики. Я жива людина, я сам критикував, тому я вважаю, що це нормально. Але я не знаю Вікторію, я не знаю, хто це така. Вікторія зі мною сьогодні познайомилася перший день», – сказав Зеленський.

Президент також поцікавився у Москаленко, чим же він їй так не подобається.

Я малорос? Ви серйозно вважаєте, що я малорос?
– запитав гарант.

Читайте також: Інформаційна політика команди Зеленського: прогнози, перспективи та ризики

Чиновниця почала виправдовуватися, що зараз так не вважає. Вона додала, що просто під час передвиборної президентської кампанії підтримувала Петра Порошенка.

«На той момент я був малоросом, а зараз виправився і став українцем?.. Доведеться вам якось виживати, зі мною, з малоросом, ну якось так«, — відреагував на її слова Зеленський.

У відповідь на ці слова Москаленко сказала, що сподівається, що чинний президент доведе протилежне.

 «Я думаю, що ви доведете, що не є малоросом, – і будемо співпрацювати», – відзначила чиновниця.

Зеленський перебив її і додав: «Пропоную домовитися, що це ваше завдання довести, що ви українка».

Дивіться відео суперечки Зеленського з Москаленко: