Команда Реброва красиво пройшла до наступного раунду кваліфікації Ліги чемпіонів

“Ференцварош” продовжує боротьбу за потрапляння в груповий раунд Ліги чемпіонів.

Угорський “Ференцварош”, який очолює українець Сергій Ребров, в матчі-відповіді першого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів в гостях з рахунком 2:3 виграв у болгарського “Лудогорця”, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

У стартовому складі “Ференцвароша” на поле вийшли відразу три українці Олександр Зубков, Ігор Харатін і Данило Ігнатенко. Харатін на 17-й хвилині ударом головою відкрив рахунок після подачі з кутового від Зубкова. Через чотири хвилини Зубков відзначився ще однією результативною передачею на Міхала Шкварку. Також за Ференцварош м’яч забив Токмак Нгуєн. У складі Лудогорца точні удари в свій актив записали Георгій Терзієв і Марсель Хейстер.

У першому матчі також перемогли угорці з рахунком 2:1, а тому команда українського тренера пройшла далі. У другому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів підопічні Реброва зіграють з мальтійською “Валеттою”, яка пройшла Дюджланж з Люксембургу.